Software

Informace jsou dnes nejdůležitější a cenný zdroj moderního podniku. Aktuální disponibilnost informacemi je pro Vás nutným podkladem pro rozhodování. Jste-li v kanceláři, doma, na cestě, za obchodem nebo v hotelu, všude potřebujete neomezený a okamžitý přístup k Vašim aktuálním datům. Internet vytváří technologické podklady a PortoWeb je naše řešení této situace.

Náš Enterprise Business Portal (PortoWeb) Vám nabízí možnost, používat Váš reporting po celém světě. Předpokladem je PC/notebook s přístupem na internet. Osobní a rozbalovací uživatelský koncept připraví důležité informace přehledně a strukturovaně.

Bez znalostí aplikace jste intuitivně navigováni až na libovolnou úroveň. Pro Vás jako manažera, kontolora nebo referenta vnějších služeb byly dosud nejaktuálnější informace často přístupné velmi obtížně nebo vůbec. PortoWeb Vám je nabízí neomezeně. Pouhým kliknutím myši máte k dispozici sestavy vyhotovené Portolanem iEVM.

Portolan však nabízí ještě mnohem víc. Můžete si Váš portál nastavit individuelně dle Vašich potřeb. Např. propojení s Office dokumenty, které jste dosud měli k dispozici jen na papíře.